Studium na dalších školách:
  • Michaela Blažková - Ostravská univezita, Fakulta umění
  • Žofie Součková - Ostravská univerzita, Fakulta umění
  • Štěpánka Hajná - Akademie múzických umění v Praze
  • Barbora Šubrová - Akademie múzických umění v Praze
  • Sylvie Schelingerová - "Ostravská univerzita, Fakulta umění"
  • Monika Heriánová - "Conservatorium Maastricht"
  • Martina Mihulková - "Guildhall School of Music and Drama" v Londýně
  • Jakub Klögner - "Universität für Musik und darstellende Kunst" v Grazu
  • Lenka Schichová - Ostravaská univerzita, Fakulta umění"
  • Jan Konopásková - "Conservatoire municipal Jacques Ibert" v Paříži
  • Anna Švejdová - "Universität für Musik und darstellende Kunst" ve Vídni
  • Anna Stavělová - "Conservatoire national supérieur musique et danse" v Lyonu
  • Kristýna Martincová - "Hochschule für Musik und Theater" v Rostocku

Orchestry a orchestrální akademie:
  • Jakub Klögner – Plzeňská filharmonie
  • Tomáš Stýblo – Janáčkova filharmonie Ostrava
  • Sylvie Schelingerová - Akademie České filharmonie
  • - Akademie komorní hudby - Akademie Pražské komorní filharmonie
  • Anna Talácková – Akademie komorní hudby
  • Barbora Haasová – Státní opera v Praze
  • Lenka Schichová – Akademie Pražské komorní filharmonie
  • Antonín Hradil – Plzeňská filharmonie
  • Anna Švejdová – Plzeňská filharmonie
  • Jana Koutná – Plzeňská filharmonie

Soutěže 2017:

Mezinárodní soutěž dřevěných dechových nástrojů ve Varaždinu (Chorvatsko)
  • Žofie Součková 1. cena
Mezinárodní flétnová soutěž Flautiáda v Bratislavě (Slovensko)

Kategorie II/C
  • Michaela Blažková – 2. cena
Mezinárodní soutěž Davorin Jenko v Beogradu (Srbsko)
  • Žofie Součková – 2. cena

Soutěže 2016:

International Competition for Wind Instruments ve Wroclawi (Polsko)
  • Michaela Blažková – 2.cena
  • Denisa Geislerová – 2. cena
Soutěž Nadace Bohuslava Martinů v Praze
  • Sylvie Schelingerová – 2. cena a titul laureáta
Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia v Ostravě

4.kategorie
  • Michaela Blažková - 1. cena a titul laureáta

Soutěže 2015:

Pardubické dechy

1.kategorie
  • Denisa Geislerová – 1.cena

2.kategorie
  • Michaela Blažková – 1. cena a absolutní vítěz

3.kategorie
  • Štěpánka Hajná – 1. cena
  • Barbora Šubrová – 2.cena
Mezinárodní flétnová soutěž Flautiáda v Bratislavě (Slovensko)

Kategorie II/A
  • Denisa Geislerová - 2.cena

Kategorie II/B
  • Michaela Blažková - 3.cena

Kategorie II/C
  • Štěpánka Hajná – 3.cena

Soutěže 2014:

International Competition for Wind Instruments ve Wroclawi (Polsko)
  • Štěpánka Hajná – 1. cena
  • Michaela Blažková – čestné uznání
  • Anna Talácková – čestné uznání

Soutěže 2013:

Mezinárodní flétnová soutěž "Flautiáda" v Bratislavě

Kategorie II/C
  • Sylvie Schelingerová 1.cena

Kategorie II/B
  • Karolína Dlouhá 3.cena

Kategorie II/A
  • Michaela Blažková čestné uznání

Soutěže 2012:

Mezinárodní soutěž dechových nástrojů ve Wroclawi - Polsko
  • Sylvie Schelingerová 1. cena a Cena starosty města Wroclawi
Soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií v Teplicích

III. kategorie
  • Sylvie Schelingerová 3. cena

II. kategorie
  • Karolína Dlouhá Čestné uznání
Mezinárodní flétnová soutěž v Jastrzebiu-Zdroju - Polsko
  • Sylvie Schelingerová - Čestné uznání a titul Laureát soutěže

Soutěže 2011:

Mezinárodní flétnová soutěž "Flautiáda" v Bratislavě

Kategorie II/A
  • Martina Mihulková 2. cena
  • Kateřina Vaňková Čestné uznání
  • Karolína Dlouhá Čestné uznání

Kategorie II/B
  • Sylvie Schelingerová 2. cena

Kategorie II/C
  • Lenka Schichová 3. cena
Concertino Praga

Národní kolo
  • Sylvie Schelingerová Čestné uznání

Soutěže 2009:

Mezinárodní flétniová soutěž "Flautiáda" v Šamoríně

Kategorie I/B
  • Kateřina Vaňková 1. cena a absoluní vítěz kategorií I/A a I/B

Kategorie II/B
  • Sylvie Schelingerová 2. cena

Soutěže 2006:

Soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR

II. kategorie
  • Lucie Chmelařová 2. cena

III. kategorie
  • Anna Švejdová 1. cena a absolutní vítěz oboru flétna
Interpretační soutěž K. Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus

"HG Trio " 2. cena
  • Anna Švejdová - flétna
  • Lucie Chmelařová - flétna
  • Michaela Řeřichová - klavír


  • Soutěže 2005:

    Concertino Praga

    Národní kolo
    • Lucie Chmelařová Čestné uznání
    Interpretační soutěž K. Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus

    "Blofeld quartet" 1. cena a titul laureáta soutěže
  • Anna Švejdová - flétna
  • Lucie Chmelařová - flétna
  • Jana Koutná - flétna
  • Jana Radilová - flétna


  • Soutěže 2003:

    Soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií ČR

    II. kategorie
    • Jana Koutná Čestné uznání